پاسخ پرسش های پرتکرار​

چیدمان فضای آپاتمان منزل

تیم متخصصین ما با بهره‌گیری همزمان از دانش و تجربه در زمینه‌های مختلف بازسازی خانه‌های قدیمی، نوسازی و طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی ساختمان مسکونی این آمادگی را دارد که تقریبا در تمامی موارد مربوط به ساخت و بازسازی منزل یا محل کار شما مانند کمک برای کسب مجوزهای لازم، تهیه نقشه‌ها، ساخت و ساز در مقیاس‌های مختلف، طراحی داخلی و دکوراسیون و . . . در کنار شما باشد.

اولین قدم در جهت بازسازی خانه یافتن تیمی متخصص در زمینه بازسازی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی است. باید وقت بگذارید و با انجام تحقیق در این زمینه تیمی را پیدا کنید که ضمن داشتن تخصص و تجربه در زمینه بازسازی آپارتمان و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی بتواند ایده‌هایی ماندگار و اجرایی حرفه‌ای داشته باشد، در تمامی مراحل بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی شرایط خاص منزل شما و بودجه شما را در نظر گرفته و با صداقت مدیریت نماید. تیم متخصصین مجرب ما با ارائه مشاوره رایگان در زمینه بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی، تمامی اقدامات لازم را برای اطمینان از درستی عملکرد انجام خواهد داد و پس از اتمام پروژه بازسازی و طراحی داخلی نیز ما در کنار شما خواهیم بود تا هرگونه نگرانی یا سؤالی را که احتمالاً در این زمینه دارید برطرف نماییم.

اگرچه این یک سوال بسیار متداول در زمینه بازسازی و طراحی داخلی است، پاسخ به آن بدون دانستن جزئیات و مقیاس کار دشوار است. برای ارزیابی پروژه خود، با ما در تماس باشید. خوشحال می‌شویم در این زمینه به شما مشاوره دهیم. و در صورت نیاز، برای بازدید از محل مورد نظر جهت بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی، در کنار شما باشیم.
به طور معمول تیم ما با گرفتن اطلاعات مورد نیاز و بازدید میدانی برآوردی از هزینه‌ها و مدت زمان بازسازی منزل مسکونی برای شما تخمین خواهد زد.

ارزیابی بودجه پیش از شروع به بازسازی خانه و طراحی داخلی این امکان را می‌دهد تا با تخمینی واقع بینانه از هزینه‌ها، طرح و برنامه‌های کاری را متناسب با بازسازی منزل مورد نظر پی‌ریزی نماییم و ضمن جلوگیری از اتلاف زمان به حالت بهینه مدنظر شما برسیم.

اگر پروژه شما از لحاظ کارکردهای داخلی ساختمان، زیباسازی فضاها، بهبود سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و تاسیسات و… مورد بازسازی قرار گیرد، نیازی به مجوز خاصی نخواهید داشت. اما در صورتی‌که به دنبال تغییرات بسیار اساسی در زمینه بازسازی خانه‌های قدیمی و طراحی داخلی مدرن ‌باشید و نیاز به مجوزهای خاصی باشد، تیم ما این آمادگی را دارد تا به بهترین نحو شما را راهنمایی نموده و پیشرفت پروژه را سرعت بخشد.

برای آگاهی از مراحل کلی انجام نمونه کارها را مشاهده کنید. ضمن این که می‌توانید از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی برای بازسازی و نوسازی منزل یا محل کار خود، با ما در تماس باشید.

به طور کلی چنین موضوعی وجود ندارد، اگرچه لازم است برخی محدودیت‌ها را نیز در نظر گرفت و قدری زودتر پروژه را برنامه‌ریزی کرد. اما مهمترین مسأله در مورد زمان انجام بازسازی، نوسازی و طراحی داخلی یک واحد، برنامه‌ی اجرایی آن است، نه فصلی که بازسازی در آن شکل می گیرد.

این موضوع با توجه به مقیاس پروژه و شرایط شما در زمان بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان می‌تواند متفاوت باشد. اگر پروژه‌ای گسترده و با بازسازی و طراحی داخلی کامل صورت پذیرد، قطعا لازم است در طول اجرا در محلی دیگر سکونت یابید. اما اگر پروژه شما در حد یک اتاق، حمام و یا جزئی باشد، می‌تواند جابه جایی شما در حین بازسازی منزل مسکونی صورت نپذیرد. اگرچه با توجه به رفت و آمدها و ورود و خروج مصالح و نخاله‌ها توصیه ما این است در صورت وجود کودک یا افراد حساس در زمان اجرای پروژه بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان خارج از محیط سکونت داشته باشید.

در پروژه‌های بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان، کار به اتمام می‌رسد و شما می‌بینید بسیار بیش از میزان اعلامی هزینه کرده‌اید و زمان اتمام نیز به هیچ وجه با زمان پیش‌بینی شده یکسان نبوده است! این موضوع عموما زمانی بوجود می آید که پروژه‌ی بازسازی منزل مسکونی ساده‌تر از آنچه هست انگاشته شده و یا همه جوانب آن در نظر گرفته نشده است. قطعا وقتی که شما برای بازسازی و طراحی داخلی منزل خود، به جای کارکردن با شرکت‌های حرفه‌ای به طور مستقل با افراد و پیمانکاران جزء کار می‌کنید بیشتر دچار این مشکل می‌شوید. کارشناسان ما این آمادگی را دارند تا با برآورد دقیق هزینه بازسازی طراحی داخلی منزل شما از لحاظ مالی و زمانی و انعقاد قراردادی شفاف، خاطر شما را از این بابت کاملا آسوده نمایند.

از آنجایی که در مرحله طراحی، کارشناسان ما کلیه جزئیات را با تلفیق نظرات و ایده‌های شخصی شما در نظر خواهند گرفت، این امکان وجود دارد که در تمامی مراحل تهیه متریال توسط تیم ما و با بهترین کیفیت ممکن صورت پذیرد و شما دغدغه‌هایی از این بابت نداشته باشید.

بله، کارشناسان طراحی داخلی و معماری ما این آمادگی را دارند تا پس از نهایی شدن ایده‌ها، طرح ها و مواد مصرفی با فراهم کردن طرح سه بعدی اختصاصی از پروژه بازسازی آپارتمان شما یا بازسازی خانه‌های قدیمی، درکی کامل از فضاها و نهایت کار در اختیار شما قرار دهند.

فرم ارتباط

اگر نیاز به مشاوره، استعلام تعرفه‌های خدماتی یا همکاری هستید، با ما در تماس باشید
اسکرول به بالا