چند کلمه

درباره شرکت ما

پیش از آغاز به کار هر مجموعه‌ای، مابین بنیان‌گذاران و کسانی که دست در دست هم نسبت به شروع به کار آن مجموعه اقدام می‌نمایند، باید هدفی واحد شکل گرفته باشد.

هدف از تشکیل شرکت مهندسی ایستا آشیان صدرا چه بوده؟

خوب بخاطر می‌آورم که در آغازین روزهای اجتماع سه‌نفره‌مان برای تاسیس یک شرکت ساختمانی، از لزوم صحت عملکرد در زمینه ساختمان و عمران سخن به میان آوردیم. در بسیاری از کارها، مشتری می‌تواند سنجش نسبتا خوبی از عملکرد تولیدکننده داشته باشد. مثلا در صنعت لباس، موبایل، فرش و بسیاری از تولیدات دیگر، شما با بررسی برخی ویژگی‌ها، می‌توانید از جنس، کیفیت و یا عملکرد مورد نظرتان آگاه شوید. اما این مساله در زمینه مسکن و ساختمان امکان‌پذیر نیست، چرا که هرچه هست، در دل سنگ و سیمان نهفته شده و شما از روی ِ کار به سختی می‌توانید پی ببرید که درون‌مایه‌ی آن چه ویژگی‌هایی دارد. همچنین، عموما هزینه‌ای که یک شخص برای منزل خود می‌پردازد، بیشترین هزینه‌ی صرف شده در زندگی اوست.

با یک بررسی ابتدایی، مشخص می‌شود که برای افزایش سود چشمگیر، و کاهش هزینه‌های ساخت، می‌توان برخی مواد اولیه را به طور ناقص و کمتر از حد مجاز مصرف کرد، تا مبلغ بیشتری به عنوان سود کار، نصیب خود کرد.

جمیع این موارد، ما را بر آن داشت تا دست دوستی به سمت کسانی ببریم که در زمینه ملک و ساختمان نیاز به همراهی گروهی داشته باشند که شفافیت اصل ابتدایی و بسیار مهم کار آن‌هاست. مشتاقانه با شما همکاری‌ خواهیم داشت و در آن از اصول ابتدایی خود هرگز عدول نخواهیم کرد. امیدواریم بعد از اتمام همکاری، دوستانی صادق برای کسانی باشیم که برای یک بازه‌ی زمانی هرچند کوتاه، در کنارشان بوده‌ایم.

هرچند پایه و بنای این شرکت توسط جوانانی گذاشته شده که شاید در مقابل بسیاری از بزرگان تجربیاتشان توانایی مقابله ندارد، اما آنچه بی‌تردید باعث قوت قلب اعضا شرکت مهندسی صدرا می‌شود، حضور سازندگان باتجربه و پا به سن گذاشته‌ در کنار مجموعه است. این عزیزان پس از شنیدن دلایل شروع به کار مجموعه و اهداف همین جوانان، با کمال میل قبول کردند تا این گروه را یاری کرده و در راستای بهبود امور سازه‌ای و تاسیساتی، حضورشان به عنوان مشاورین ارشد شرکت را دریغ نکنند.

میلاد شعبانی

میلاد شعبانی -- صدرا دیزاین 1

مهندسی رویاهایتان با ما

تیم ما

شرکت مهندسی ایستا آشیان صدرا، با احترام به تمام همکاران و رقبای کاری افتخار این را دارد که در زمینه عمرانی، تأسیساتی و بازسازی منازل شفافیت را سر لوحه کار خود قرار دهد، که به گواه بسیاری از دست اندر کاران عملی کمتر دیده شده در زمینه ساختمان و بازسازی منزل مسکونی می‌باشد. با امید به فرداهایی حتی زیباتر و روشن‌تر از امروز؛ در کنار شما هستیم.

پرویز شعبانی

پرویز شعبانی

مدیر پروژه و مشاور ارشد

میلاد شعبانی

میلاد شعبانی

مدیر اجرایی

پیمان رزاقی

پیمان رزاقی

مدیر طراحی داخلی و دکوراسیون

امیر نادمی صدرا

امیر نادمی

کارشناس و مجری امور چوب و MDF

-1حسن اصفهانی نیا

حسن اصفهانی نیا

مدیر تبلیغات و برندینگ

فاطمه خمسه

فاطمه خمسه

روابط عمومی و تحلیل بازار

ریحانه تبریزی

ریحانه تبریزی

روابط عمومی

اسکرول به بالا